SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Výsadba zelene v obci Klčov

16.10.2024

Prostredníctvom získaných finančných prostriedkov v rámci Žiadosti o poskytnutie podpory formou dotácie z výnosu Ministerstva financií SR na všeobecne prospešné služby na rok 2024 v objeme 3 714,50 eur, na ktorých sa obec Klčov podieľala 5% spoluúčasťou, Obec Klčov zrealizovala projekt „Výsadba zelene v obci Klčov“.

Cieľom projektu „Výsadba zelene v obci Klčov“ bola výsadba stromov na obecnom cintoríne, kde sa nachádzajú aj pamätné hroby padlých vojakov. Projektom sme prispeli k ekologickej, estetickej a sociálnej hodnote týchto miest, k trvalo udržateľným a pozitívnym výsledkom pre všetkých obyvateľov a návštevníkov obce. Zlepšili sme kvalitu životného prostredia, estetiku a sociálnu súdržnosť na miestnom cintoríne. Vytvorili sme trvalo udržateľné, ekologické, prínosné a vizuálne príjemné prostredie pre všetkých obyvateľov a návštevníkov cintorína, ktoré bude slúžiť ako miesto úcty, pokoja a spomienky na zosnulých.

Realizované s finančnou podporou Ministerstva financií Slovenskej republiky.

Zoznam aktualít: